Büyümeniz için Tasarlandı

Hostinger'ı daha güçlü ve daha hızlı yapmak için sadece en son teknolojiye güvenemeyiz. Bu yüzden en büyük gücümüz, onu hayata geçirmek için var gücüyle çalışan ekiplerden oluşuyor.

pages.technology.features.header.heading
Hız

Hız

Response time 11-274 ms.

Destek

Destek

7/24 canlı sohbet.

Verimlilik

Verimlilik

En iyi fiyat/kalite oranı.

Basitlik

Basitlik

9 of 10 find our hPanel smooth and intuitive.

data centers

All Data - Secured

We protect your websites with multiple levels of fail-safes, RAID-10, daily or weekly backups. All of our 10 data centers are distributed globally to keep your websites fast in every country. Your visitors will enjoy the lowest latency and unmatched reliability as we deploy in globally connected Tier-3 datacenters.

Planlarımıza dahil olan hizmetler:

Şirketçe geliştirilmiş hPanel, Erişim yöneticisi, LiteSpeed web sunucusu, ücretsiz SSL, Şirketçe geliştirilmiş WAF.

All Data - Secured
infrastructure

Maksimum Verimlilik

Güvenlik, hızlı performans ve kararlılık eşit derecede önemlidir. Web siteniz için %99,99 çalışma süresini korumaya çalışıyoruz. Sunucularımız, hosting sağlayıcıları için önde gelen işletim sistemi olan CloudLinux üzerinde çalışmaktadır. Sistemlerimizi düzenli yeniliyor, sunucuları DDoS saldırılarına karşı koruyup en yeni LiteSpeed teknolojileriyle hızlarını artırıyoruz.

Planlarımıza dahil olan hizmetler:

Günlük Yedeklemeler, CloudLinux, Hesap İzolasyonu için LVE kapsayıcıları, Anahtarlarda Wanguard gerçek zamanlı anti-DDoS koruması, tam SSD sunucuları.

Maksimum Verimlilik
hpanel

Pürüzsüz Kontrol İçin Tasarlandı

We are proud of our in-house-developed hPanel. And we fine-tune every aspect of the hosting experience until every step of building a website is intuitive for beginners and straightforward for professionals. Here’s also an in-house WordPress migrator for fast auto migrations.

Pürüzsüz Kontrol İçin Tasarlandı
support

Başarı Odaklı

Bir sorunun nasıl çözüleceğini göstermenin, müşterileri başarıya yönlendirmenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Teknik ekibimiz, web siteniz üzerinde çalışırken yaşadığınız herhangi bir sorunda size yol göstermek için 7/24 burada.

Başarı Odaklı

Son Rehber Yazıları